PANELVAN

İHTİYACINIZA UYGUN SEÇENEKLER

Yükleme hacminizi siz belirleyin

GAZelle NEXT Panelvan, 11,5 ve 13.5 m3 yükleme hacmi seçenekleri sunar. İhtiyacınıza en uygun Panelvan’ı siz belirleyin.

TEMEL AVANTAJLAR

1545
kg

KARGO KAPASİTESİ

11.5-13.5

YÜKLEME HACMİ

3-7

KOLTUK

8,5
lt/100km

YAKIT TÜKETİMİ

15.000 
km

BAKIM ARALIĞI

DIŞ DİZAYN

FAYDA

GAZelle NEXT ile başarıya doğru

Başarı ve refaha giden yol artık çok daha kısa… Yeni GAZelle NEXT Panelvan, sahibini en kısa sürede hedefe ulaştırıyor. Düşük satın alma bedeli ve bakım maliyeti, kısa geri ödeme süresi, yüksek amortisman değeri GAZelle NEXT Panelvan’ın sunduğu değerlerden sadece birkaçı.

YÜKSEK PERFORMANS

Profesyonel iş aracı

Geniş bir yapılandırma seçeneği, aracın herhangi bir işletmeye uyarlanmasını mümkün kılar. Her yapılandırma, 11,5m3 ve 13,5m3’lük yükleme hacmine uygun donatılabilir. 100’ü aşkın çeşitlilikte özel üstyapı, yeteneklerini neredeyse sınırsız kılan universal taban şasi üzerine monte edilebilir. GAZelle NEXT Panelvan’ın yüksek performans ve uzun hizmet ömrü karşısında ticari taşımacılık şirketleri, seçimlerinden asla şüphe etmeyeceklerdir.

KONFOR

Harika bir sürüş deneyimi

Bir sürücü, sadece araç kullanmıyor ayrıca aracıyla çalışıyorsa ihtiyacı olan tek şey konfordur. Şimdiye kadar GAzelle NEXT Panelvan kullanan herkesin hissettiği de tam olarak budur. Kabinden ses sistemine kadar, harika bir sürüş deneyimi sağlamanız için her ayrıntıyı özenle gözden geçirdik.

GÜVENLİK

Yol koşulları, hiçbir zaman öngörülemez.

Yoldaki sürprizlerden korkmaya gerek yok. Gelişmiş güvenlik sistemi GAZelle NEXT’i, sürücülerini yoldaki birçok tehlikeden koruyan güvenilir bir araç yapar. % 8-10 oranında geliştirilen aktif güvenlik sistemi (Avrupa markalarına kıyasla), kritik durumları kontrol altında tutmanıza yardımcı olacaktır.

YÜKSEK TEKNOLOJİLER

Vakum yükseltici, ABS, cam silecek motoru

Gazlı amortisörler, cephe kasnakları

Park ısıtıcısı

Gündüz farları

Yeni yumuşak dokunmatik gösterge paneli

Klima ile havalandırma sistemi

Entegre raf ve pinyon hidrolik direksiyon

Sürücü ve yolcu emniyet kemerleri

FİYAT LİSTELERİ

GAZelle NEXT'in güncel fiyat listesine ulaşmak için tıklayın.

KAMPANYALAR

Güncel satış kampanyalarımızı incelemek için tıklayın.

BİZE ULAŞIN

GAZelle NEXT Kamyonet veya Panelvan ile ilgili ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.